Barn- och ungdomsvetenskap, 318
Gabriella Wingård, ankn 6240
e-post: gabriella.wingard@buv.su.se

Vikarie: Louise Beskow, ankn 6240
e-post: louise.beskow@buv.su.se

Data- och Systemvetenskap, 323
Tuija Lehtonen, ankn 1626
e-post: tuija@dsv.su.se

Ekonomisk historia, 301
Jenni Vuorenmaa, ankn 3016
e-post: jenni@ekohist.su.se

Företagsekonomi, 302
Maria Jemina, ankn 2184
e-post: maria.jemina@sbs.su.se

 

Kriminologi, 312
Sofia Tolstoy, ankn 2215
e-post: sofia.tolsty@criminology.su.se

 

Kulturgeografi, 304
Niklas Johansson, ankn 4840
e-post: niklas.johansson@humangeo.su.se

Nationalekonomi, 305
Anita Karlsson, ankn 3055
e-post: anita.karlsson@ne.su.se

Pedagogik och didaktik, 306
Katrin Lindroth, ankn 3153
e-post: katrin.lindroth@edu.su.se

Psykologi, 308
Magdalena Skarp, ankn 3939
e-post: magdalena.skarp@psychology.su.se

Vikarie: Katarina Kristensson, ankn 3814
e-post: katarina.kristensson@psychology.su.se

Socialantropologi, 309
Eva Eyton, ankn 4151
e-post: eva.eyton@su.se

Socialt arbete, 314
Ulrika Engström, ankn 7390
e-post: ulrika.engstrom@socarb.su.se

Sociologi, 310
Thomas Nordgren, ankn 1198
e-post: thomas.nordgren@sociology.su.se

Specialpedagogik, 317
Jeanette Kling-Olofsson, ankn 6425
e-post: jeanette.kling-olofsson@specped.su.se

Statistik, 311
Richard Hager, ankn 2976
e-post: richard.hager@stat.su.se

Statsvetenskap, 320
Agneta Sundman Claesson, ankn 2097
e-post: agneta.sundman.claesson@statsvet.su.se

 

CHESS, 330
Joachim Bjurfors, ankn 7399
e-post: joachim.bjurfors@chess.su.se

IIES, 303
Christina Lönnblad, ankn 4377
e-post: christina.loennblad@iies.su.se

SCORE, 321
Monica Haglund Tavares (vik), ankn 7410
e-post: monica.tavares@score.su.se

 

SOFI, 328
Maria Mårtensson, ankn 4074
e-post: maria.martensson@sofi.su.se

SoRAD, 329
Yvonne Handin, ankn 4322
e-post: yvonne.handin@sorad.su.se

Stressforskningsinstutet, 331
Carina Johansson, ankn 8941
e-post: carina.johansson@su.se