Barn- och ungdomsvetenskap, 318
Gabriella Wingård, ankn 6240
e-post: gabriella.wingard@buv.su.se

Data- och Systemvetenskap, 323
Tuija Lehtonen, ankn 1626
e-post: tuija@dsv.su.se

Ekonomisk historia, 301
Johannes Hartvigson, ankn 3016
johannes.hartvigson@ekohist.su.se

Folkhälsovetenskap
Joachim Bjurfors, ankn 7399 (tjänstledig)
E-post: joachim.bjurfors@su.se

Jenny Eklund, ankn 7970
E-post: jenny.eklund@su.se

Företagsekonomi, 302
Valdimir Vesovic, ankn 1766
E-post: vladimir.vesovic@sbs.su.se

Kriminologi, 312
Pia Vångö, ankn 2334 
E-post: pia.vango@criminology.su.se

Kulturgeografi, 304
Kristina Hagqvist (vik.), ankn 4851
e-post: kristina.hagqvist@su.se

Nationalekonomi, 305
Tor Svensson, ankn 3055
E-post: tor.svensson@ne.su.se

Pedagogik och didaktik, 306
Jenni Vuorenmaa, ankn 3764
e-post: jenni.vuorenmaa@edu.su.se

Psykologi, 308
Katarina Kristensson, ankn 3814
e-post: katarina.kristensson@psychology.su.se

Socialantropologi, 309
Riitta Perttunen-Elo, ankn 3423
e-post: riitta.perttunen-elo@socant.su.se

Socialt arbete, 314
Ulrika Engström, ankn 7390
e-post: ulrika.engstrom@socarb.su.se

Sociologi, 310
Thomas Nordgren, ankn 1198
e-post: thomas.nordgren@sociology.su.se

Specialpedagogik, 317
Isolina Kjellin, ankn 6024
e-post: isolina.kjellin@specped.su.se

Statistik, 311
Richard Hager, ankn 2976
e-post: richard.hager@stat.su.se

Statsvetenskap, 320
Agneta Sundman Claesson, ankn 2097
e-post: agneta.sundman.claesson@statsvet.su.se

IIES, 303
Christina Lönnblad, ankn 4377
e-post: christina.loennblad@iies.su.se

SCORE, 321
Monica Haglund Tavares, ankn 7410
e-post: monica.tavares@score.su.se

SOFI, 328
Maria Mårtensson, ankn 4074
e-post: maria.martensson@sofi.su.se

Stressforskningsinstutet, 331
Carina Johansson, ankn 8941
e-post: carina.johansson@su.se