Felicia Markus
 
 

Felicia Markus, kanslichef
Enhetschef, grund- och forskarutbildningsfrågor, forskning, organisatoriska frågor m.m.
Tfn: 08 - 16 29 00
E-post: felicia.markus@su.se

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Andreas Bergfeldt, informationsansvarig
Kommunikationsfrågor, webb, studentrekrytering m.m.
Tfn: 08 - 16 39 28
E-post: andreas.bergfeldt@su.se

 

 

Karin Hansson
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karin Hansson, utbildningsledare
Tfn. 08 - 16 35 51
E-post: karin.hansson@su.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hélène Hermansson-Järvenpää, utbildningsledare (tjänstledig)
Tfn: 08 - 16 24 91
E-post: helene.hermansson@su.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristina Löfstedt, handläggare

Tfn: 08 - 16 33 02
E-post: kristina.lofstedt@su.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofia Mattsson, handläggare
Tfn: 08 - 16 20 48
E-post: sofia.mattsson@su.se

 
Placeholder
 

Anders Nilsson, handläggare
Utbildningsfrågor.
Tfn: 08 - 16 44 78
E-post: anders.nilsson@su.se

 

 
Gun-Britt
 

Gun-Britt Norberg, controller
Budget, ekonomisk uppföljning.
Tfn: 08 - 16 32 10
E-post: gun-britt.norberg@su.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Rosenberg, handläggare
Tfn: 08- 16 32 64
E-post: hans.rosenberg@su.se

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tina Sjöberg, handläggare (deltid)

Tfn: 08 - 16 44 36
E-post: tina.sjoberg@su.se

 

Monireh Sulemani
 

Monireh Shirani, Handläggare (tjänstledig)
Utbildning- och lärarutbildningsfrågor.
Tfn: 08 - 16 31 06
E-post: monireh.sulemani@su.se